Zazwyczaj o werdykcie Happy End-u decydowała publiczność. W tym roku, ze względu na zmieniające się okoliczności przyrody* powołaliśmy Jury, które na wszelki wypadek zdalnie zobaczy i oceni filmy konkursowe. Oto oni:

Ewa Michalska

Ewa Michalska

Jury

Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Od 1992 kierowała programem lokalnym telewizji w Płocku. Koordynuje współpracę między Polską Izbą Komunikacji Elektronicznej a telewizjami lokalnymi. Od 17 lat organizuje Konkurs Programów Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”, który promuje telewizje lokalne. Tworzyła i kierowała ogólnopolską telewizją naziemną Zoom TV nadającą na Multiplexie 8.

Konrad Pudło

Konrad Pudło

Jury

Właściciel firmy Pentagon-Research zajmującej się tworzeniem i badaniem seriali
i formatów telewizyjnych oraz filmów fabularnych. Producent filmowy i telewizyjny. Twórca studia filmowego “Pentagon Studio”.

Jan Stawarz

Jan Stawarz

Jury

aktor filmowy i teatralny, który często występuje u twórców niezależnych. Laureat Nagrody Honorowej – Złotej Ryby, za wspieranie polskiego kina niezależnego na Festiwalu Happy End w 2013 roku.

Hubert Gotkowski

Hubert Gotkowski

Jury

rzeszowski reżyser młodego pokolenia. Jeden z nielicznych polskich filmowców, który mógł zrobić remake swojego filmu niezależnego pt: Manna”.